Czym jest autouzupełnianie formularzy kontaktowych z AlgoMaps?

Autouzupełnianie w czasie rzeczywistym podpowiada na podstawie wpisywanych liter wystandaryzowane wartości elementów składowych adresu, czyli nazwy miejscowości, ulicy, numeru budynku i kodu pocztowego. Jeśli zbierasz dane adresowe wprowadzane przez użytkowników Twojej aplikacji i chcesz już w tym momencie zapewnić sobie ich wysoką jakość skorzystaj z naszej usługi Autouzupełniania!

Funkcjonalność autouzupełniania jest obecnie standardem na stronach www czy w aplikacjach mobilnych. Jeśli działasz w branży e-commerce, telekomunikacyjnej, logistyce, gastronomii lub tworzysz strony WWW lub aplikacje mobilne warto ułatwić użytkownikom Twoich rozwiązań uzupełnianie danych adresowych.

Sprawdź demo autocomplete

SPRAWDZAM

Autouzupełnianie a korzyści dla Twojego biznesu:

  • Podniesiesz user experience Twojej strony WWW – poprzez ułatwienie użytkownikom wprowadzania danych adresowych,
  • Znacząco poprawisz jakość zbieranych przez Ciebie danych adresowych – dzięki naszej usłudze dane adresowe wprowadzane przez użytkownika będą wystandaryzowane w oparciu o obowiązujące w Polsce rejestry adresowe,
  • Otrzymujesz gotowe rozwiązanie – nie musisz martwić się o utrzymanie usługi w aktualności i wysokiej jakości.

Usługa działa w oparciu o słowniki adresowe, które są kwartalnie aktualizowane w oparciu o dane pochodzące z rejestrów publicznych co zapewnia ich wysoką wiarygodność i jakość.

Dowiedz się więcej na temat autouzupełniania na naszym blogu.

Za pomocą API łatwo zintegrujesz nasze rozwiązanie ze stroną internetową, formularzem lub aplikacją!

Funkcja autouzupełniania jest dostępna przez API / WebService. 1000 wysłanych rekordów dostajesz od nas gratis! Sprawdź: